Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2010-11-06 09:20:01

waskers

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-06
Posty: 24
Punktów :   

Sylwester Lista obecności

Tutaj bede aktualizował liste obecności osób które zdecydowały sie zmalenżaowac at waskers party. Oosby które decydują sie na impreze prosze o przedstawienie sie pisząc pare słów o sobie.

LISTA

1. Wąski
2. Aśka
3. Kober reggie
4. Domi smutna posiadaczka Kobera (powinna sie przedstawic na forum)
5. Wesoły aka UnderMiSensi
6. Magda G aka Madafaka
7. Kubson aka wykrzycze ci to w ryj!!
8. Grem aka willdoyamomz
9. Paulina Grema
10. Piku aka zboczony chemik
11. Ela aka zajebista laska chemika
12. Denat aka Martwy miś aka obiecuje zaczac robic bity
13. Marta aka dopilnuje Denata by robił bity
14. Magda wesołego
15. Daria ??
16. Kasia ??
17 - 22 - 6 znajomych moich i Aśki ?


narazie jest nieźle

Offline

 

#2 2010-11-06 09:34:45

waskers

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-06
Posty: 24
Punktów :   

Re: Sylwester Lista obecności

Siema jestem Wąski od lat zajmuje sie byciem sobą i byciem zajebistym bytem. Jak nie jestem zajebisty to pewnie nie zyje i wszystko jest już mniej zajebiste niż było. Lubie pizze a frytki najczęsciej popijam colą na molo. Lubie pic jestem socjopatą z zaburzeniami osobowości i nerwicą maniakalno depresyjną. Słucham 15 % tego co mówia do mnie ludzie bo zazwyczaj mam wyjebane. Nie chce sluchac historii twojego zycia wiec nie pierdol qrwa!! Na ciepło najbardziej lubie swoją dziewczyne Joanne. :]

Offline

 

#3 2010-11-06 10:28:48

Tomuś SRG

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-06
Posty: 5
Punktów :   

Re: Sylwester Lista obecności

no Siema Siema, no więc ja mam na imię Tomek, lubi wyrywać laski słabym rapera dlatego też z E. zgłaszamy obecność na tej bibie jak coś mamy 2 miejsca wolne w samochodzie.

nie będę tu pisał swojego życiorysy bo każdy go zna. poqj

Offline

 

#4 2010-11-06 10:40:19

dah

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-06
Posty: 5
Punktów :   

Re: Sylwester Lista obecności

Salute, jam Dahilla (w dowodzie osobistym mam wpisane Łukasz, ale to brednie) i powyższe posty skończyłem czytać na "siema". Zaznaczam tylko, że jeżeli ktoś ma 2 miejsca wolne w samochodzie, to ja i moja lepsza połowa mamy dwie osoby (w sensie nas), które mogą te miejsca zająć.

poqj

Offline

 

#5 2010-11-06 13:41:06

Asia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-06
Posty: 3
Punktów :   

Re: Sylwester Lista obecności

siema jestem Asia, czytaj - dziewczyna rapera, czytaj - gospodyni melanzu at waskers house, czytaj - tak jeśli mój najebany chłopak na imprezie zleje cie z pyty kiedy zadasz mu jakieś twórcze pytanie a będzie to sprawa życia i smierci to ja dopóki nie będe równie najebana z chęcią ci pomoge

Offline

 

#6 2010-11-06 15:11:03

ReggiePalmer

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-06
Posty: 8
Punktów :   

Re: Sylwester Lista obecności

ema wariaci osiedlowi NH ja jadę chyba furaczem z moja dziewczyną Dominiką wiec moge zabrac dwie osoby które mnie wkórwe ładnie poproszą i zrzucą sie na benzynę. Co do Daha to mam mieć jeszcze zapewnione miejsce w 3 najbliższych kawałkach nawet z najgorszymi tekstami typu "chodzimy z ziomkami wieczorem po osiedlu z worem, jak cie złapiemy to cie najebiemy" bo takie mam teraz floo! jooo!

Offline

 

#7 2010-11-06 15:42:59

UnderMiSensi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-06
Posty: 7
Punktów :   

Re: Sylwester Lista obecności

dzindybry,to ja Wesoły i chyba wszystko jasne;p nie lubie sie najebac ,bardziej wole sie znokautowac:Dale jezeli pojade to bedzie ciezko z moja dziewczyna Magda,bo wiecie chodzimy ze soba ;p dam znac jak sie z nia zobacze:)

Offline

 

#8 2010-11-06 15:44:41

MaDafaka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-06
Posty: 8
Punktów :   

Re: Sylwester Lista obecności

Trzy, dwa, jeden, zero ELO. Miło mi, Krzysiu Jarzyna ze Szczecina- szef wszystkich szefów. Jeżdżę na desce i jaram jointy.

Offline

 

#9 2010-11-06 16:11:47

Kubson

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-06
Posty: 9
Punktów :   

Re: Sylwester Lista obecności

No siemaneczko wariaty i wariatki z osiedlowej ławki albo klatki. Jade na ten melanż bo nie może mnie zabraknąć, wykrzycze to w ryj Waszym matkom i babkom. What!

Offline

 

#10 2010-11-06 20:14:19

will doyamomz

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-06
Posty: 5
Punktów :   

Re: Sylwester Lista obecności

wazzup, my namez will doyamomz and if ya momz will do, i definitely will do ya momz...

jestem polakiem, więc będę mówił po polsku... lubię długie spacery po tajdze i tundrze, szczere rozmowy z psem sąsiadów i wieczory spędzane przed wyłączonym telewizorem. jak zostaje mi trochę czasu, to napierdalam sudoku. mój ulubiony numer to liczba pi, mój ulubiony kolor to łososiowo-burgundowy, mój ulubiony rodzaj muzyki to bawarskie jodłowanie. mam nadzieję, że nie zamulacie i będziemy się razem klawo bawić.

flower power!

Offline

 

#11 2010-11-07 00:16:30

Piq&Ela

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-06
Posty: 9
Punktów :   

Re: Sylwester Lista obecności

Kuuuuuuu.... widze, ze przedmowcy to sama elita : )))) szykuje sie niezly melo, az sie oniesmielilem i nie wiem co powiedziec
Zboczony chemik mowi eloo i obiecuje, ze nikomu nie odmowie..... ;-D picia ;-D powiedzmy sobie jasno ;-D
Tez mam kilka miejsc w pontiaku, ale tylko dla tych prawdziwych ;-)
PS pozyczyc ;-) z pracy jakies odczynniki ? zrobimy sobie kurs malego chemika moze nie wypierdolimy w kosmos Waskiemu rewiry

PS zabiore ze soba zajebista laske

Offline

 

#12 2010-11-07 19:43:39

miśka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 1
Punktów :   

Re: Sylwester Lista obecności

cześć jestem miśka, jestem alkoholikiem i jadę na melanż do węglówki
tyle o mnie yo

Offline

 

#13 2010-11-08 10:32:05

martwy_miś

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-08
Posty: 2
Punktów :   

Re: Sylwester Lista obecności

Siewka joł, jestem Denat, znany z tego że nie robię bitów, nie podchodzę poważnie do płyty z Wąskim i brzydzę się alkoholem.


Wąski włącz obrazki w sygnaturze

Offline

 

#14 2010-11-08 11:50:45

Marta

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-08
Posty: 3
Punktów :   

Re: Sylwester Lista obecności

Siemano tu Marta aka dziewczyna martwego misia aka Tygrys aka brzydzę się alkoholem razem z moim chłopakiem witam wszystkich przyszłych melanżowników węglufkowego sylwestra

Offline

 

#15 2010-11-08 19:20:42

UnderMiSensi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-06
Posty: 7
Punktów :   

Re: Sylwester Lista obecności

ej Wasacz ale jak mnie wpisales to Magde tez:Dona nie ma na razie netu bo jej robie z kompem:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pggs.pun.pl www.yaoisecondlife.pun.pl www.csjackass.pun.pl www.kwadratowadolina.pun.pl www.destina.pun.pl