Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2010-12-28 17:27:50

waskers

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-06
Posty: 24
Punktów :   

Opłaty i inne

Poniżej podaje mój nr konta i czekam na przelewy po dyszaku od łebka zgodnie z regulaminem:D


50 1020 5558 11111611 7030 0008  PKO BP

Pawłowski Piotr
os. Bohaterów Września 2/4 Kraków

Kilka spraw organizacyjnych:

1. Jako że nie moge zagwarantowac że miejsc noclegowych bedzie wystarczająca ilosc, osoby które zamierzają sie połozyc po imprezie sylwestrowej tj 1.01 proszone są o zaopatrywanie sie w jakies śpiwory materace itd.

2. Weźcie sobie jakieś jedzenie ze sobą mając na uwage że wszystko co jestescie w stanie przywiesc jestescie też w stanie zabrac ze sobą. To sie tyczy wszystkich opakowań butelek i resztek jedzenia. Nie ma tam wywozu śmieci i wszystkie śmieci musze zabierac do Krakowa a mam ograniczoną pojemnośc bagażnika. Jak nie zmieszcze śmieci do samochodu musze po nie wrócic a za kurs samochem płace 50 zeta. Jak ktoś jest zainteresowany to moge rozpalic grilla.

3. Wszystkie pokoje będą na zasadzie "otwartej stajni" (oporcz mojego i Aśki do którego i tak nie wejdzie wiecej niż 2 osoby). Znaczy to że w każdym z pokoji prócz normalnych miejsc do spania mogą znalesc sie także materace lub łożka rozkładane. W tym roku nie ma "własnych pokoi" są wspolne. Qba i Mada będą mieli wcześniej wybrane łóżko do spania gdyż przyjada wczesniej na deske. Jeżeli nie przyjada to obowiązują ich te same zasady. Pokój moich rodziców udostępniam w tym roku ale osoby które bedą tam spały dobiore sam bo o ten pokój musze zadbac najbardziej, mozliwe że np beda tam spały dziewczyny ale to kwestia ugadania na miejscu

4. Przed przyjazdem prosze dzwonic do mnie na nr 12 373 62 90 i potwierdzic godzine przyjazdu (bo może mnie nie byc w domu np). Osoby które przyjeżdzają autem niech mają to szczególnie na uwadze bo może sie okazac że nie bedzie miejsca do zaparkowania.

5. Nie wiem jak jeżdzą tam busy i o której gdyż od 19 roku życia jeżdze samochodem tak więc pytania odnośnie dojazdu są bez sensu.
Moge tylko powiedziec że musicie znalesc busa do Kobielnika lub Węglowki. Możliwe jest że najpierw będzie bus z KRK do myślenic/dobczyc/Wiśniowej a następnie do kobielnika lub Węglowki

6. Bede potrzebował informacji o której godzinie 1.01 osoby zostające na sylwestra mają zamiar pojechac do domu (nie wyganiam nikogo tylko musze ogarnac dom i może jeszcze pojechac na deske jak dam rade)

7. Jeżeli toś chce posluchac jakis kawałków niech przygotuje sobie liste 20 kawałków wymieszamy je i sie zrobi playliste

8. Szlugi i wszystko inne prosze palic na dworze i kiepowac do popiułki ni rzucac żadnych kiepów po działce

9. Przypominam o fajerwerkach

10. Od środy od godziny 18 jestem dostępny tylko pod numerem wcześniej podanym

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.yaoisecondlife.pun.pl www.destina.pun.pl www.pggs.pun.pl www.csjackass.pun.pl www.kwadratowadolina.pun.pl